Barža

NAUJA VIETA KAUNO MIESTE JŪSŲ RENGINIAMS, ŠVENTĖMS IR SUSITIKIMAMS!
RAUDONDVARIO PL. 107, KAUNAS TEL. 8 686 18 339 / BARZA@LAIVASRAKETA.LT

Barža – ideali vieta praleisti laiką su draugais, artimaisiais, pasimėgauti vėsiais vasaros kokteiliais, užkandžiais ir gražiausiu saulėlydžiu Kauno mieste! Išskirtinė vieta ant paties Nemuno, „Combo” laivų prieplaukoje.

Netradicinė renginių šventimo vieta ant vandens vasaros sezono metu, džiuginanti svečius išskirtine aptarnavimo kultūra bei unikaliu paslaugų deriniu, kuris apjungia Kauno upės Nemuno grožį, išskirtinumą ir netradicinę erdvę.

VIETA
Raudondvario pl. 107 kaunas
– “COMBO” prieplauka
– Didelė saugoma automobilių aikštelė – nemokamas parkingas svečiams

PRIVATŪS RENGINIAI
Barža“ talpina iki 300 asmenų.

Iki 100 sėdimų vietų.
Profesionalus aptarnaujantis personalas.
Išskirtinė vieta gimtadieniams, krikštynoms, įmonės renginiams, konferencijoms, draugų susitikimams ar kitoms progoms.

ĮKAINIAI prieš sezoniniai

1 val. – 200€, po to – 150€/val Užsakant 5 val. iš karto – 550€, po to – 100€/val. Visa diena – 850€/val. Po 12val. nakties kaina visais atvejais papildomai 150€/val. Kainos nurodytos be PVM. Į kainą įskaičiuota patalpų nuoma ir paruošimas, stalai ir kėdės, garso technika foninei muzikai, apšvietimas, aptarnaujantis personalas viso renginio metu.

MAISTAS IR GĖRIMAI – Siūlome mūsų partnerių ruošiamus užkandžių padėklus ir desertus (derinama individualiai pagal poreikį, kaina asmeniui 10-20€) | Galite atsivežti savo maistą ir gaiviuosius gėrimus | Alkoholiniai gėrimai gali būti įsigyjami tik iš „Baržos“ baro, kitu atveju taikomas kamščio mokestis (iki 25asm. – 15 €/asm. / nuo 25asm. – 10 €/asm.)  Abiem atvejais parūpiname baro inventorių – stiklinės ir taurės, šiaudeliai, vaisiai, ledukai.

PAPILDOMOS PASLAUGOS
Staltiesių, stalų, dekoracijų, lauko šildytuvų nuoma | DJ paslaugos (papildoma garso ir šviesų technika) | Fotografimas ir filmavimas | Stalo žaidimai „OFFLINE“ su žaidimų vedėjais | Vyno degustacija su Urte Mikelevičiūte | Ir kita… | Įkainiai derinami individualiai

Tai ideali vieta susitikti su draugų kompaniją, pasimėgauti vėsiais vasariškais gėrimais bei praleisti vasaros vakarus išskirtinėje vietoje ant Nemuno kranto. ,,Barža” jau laukia jūsų! Sukelkime bangas kartu!

 

KURKIME GRAŽIAUSIAS GYVENIMO AKIMIRKAS KARTU!

Susisiekime:

+370 686 18339
barza@laivasraketa.lt

Laukiame jūsų adresu Raudondvario pl. 107

string(13) "icon-facebook" string(15) "icon-instagramm"

Naujas sezonas


Bilietų prekyba internetu nuo kovo 31 dienos!
Naują sezoną pradedame birželio 1 dieną!

This will close in 0 seconds